2021-09-24

Extraliga

Přečteno: 847

Komentářů: 0

Hodně posílený SKST Cheb vyhrál nad týmem KT Praha 3:1.osmrtnice livno umrli smrtovnice

KT Praha – SKST Cheb 1:3

Koblížek – Gavlas 0:3(-11,-6,-9), Olejník – Reitšpies 0:3(-4,-6,-4), Pavelka – Kučera 3:0(5,7,5), Koblížek – Reitšpies 1:3(6,-5,-9,-5)

Body domácícch: Pavelka 1, Olejník 0, Koblížek 0

Body hostů: Reitšpies 2, Gavlas 1, Kučera 0

Hráno: Praha – Vršovice 24. 9. 2021

Koblížek začal proti Gavlasovi nebojácně a první set byl zcela vyrovnaný. Stejně tak i třetí set se rozhodoval až v koncovce. Reitšpies Přehrál Olejníka ve třech setech a KT Praha prohrávalo už 0:2. O jediný bod domácích se zasloužil Pavelka, který poměrně snadno přehrál Kučeru a snížil na 1:3. Koblížek začal proti Reitšpiesovi velmi dobře a ujal se vedení 1:0. To dávalo naději na vyrovbnání, ale druhý set vyhrál favorizovaný Reitšpies a vyrovnal na 1:1. Potom vyhrál Reitšpies v koncovce i druhý set a ujal se vedení 2:1, které dotáhl do vítězného konce na 3:1 a tím i 3:1 pro Cheb.

Za týden pokračuje extraliga 5. kolem, v němž hraje KT Praha venku s týmem TJ Ostrava KST. Doma opět uvidíme KT Praha až 15. 10. 2021 v utkání s SKST Liberec.