2021-10-17

Extraliga

Přečteno: 713

Komentářů: 0

Smolná série porážek konečně prolomena. KT Praha porazilo v pátek SKST Liberec 3:1.osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

Pavelka – Seibert 3:0(13,7,8), Koblížek – Shouman 2:3(9,-9,3,-4,-5), Olejník – Blinka 3:0(9,9,6), Pavelka – Shouman 3:2(8,-4,9,-7,10)

Body domácích: Pavelka 2, Olejník 1, Koblížek 0

Body hostů: Shouman 1, Seibert 0, Blinka 0

Hráno: Praha – Vršovice 15.10.2021

V úvodním velmi důležitém zápase dokázal Pavelka přehrát Seiberta těsně, ale ve třech setech a KT Praha se ujalo vedení 1:0. Koblížek sváděl v druhém zápase vyrovnaný boj se Shoumanem, ale nakoenc podlehl 2:3 a bylo vyrovnáno na 1:1. Na trojce si zahrál Volejník, kterému se dosud v této sezóně nedařilo. Blinku přehrával v prvních dvou setech velmi těsně a díky v vítězství 3:0 šlo KT Praha znova do vedení na 2:1.

Klíčový byl čtvrtá zápas Pavelky se Shoumenem. Pavelka yvhrál první set po boji 11:9. V druhém setu Shouman poměrně lehce vyrovnal na 1:1. Třetí set byl opět bitvou se šťatsnějším koncem pro Pavelu, který znovu vedl 2:1. V čtvrtém setu ale dojkázal houman opět srovnat na 2:2. Obrovskou bitvou byl pátý rozhodující set, který Pavelka vyhrál 12:10, čímž vyhrál tento zápas 3:2 a KT Praha tak celkově vyhrálo 3:1.

KT Praha se tímto vítězstvím posunulo na 7. místo v extraligové tabulce. V 6. kole jede už zab týden do Hradce Králové, kde bude hrát 22. 10. 2021 od 18.00 hodin proti TJ Sokol PP Hradec Králové, který je v extraligové tabulce těsně za KT Praha se stejným počtem bodů.