Extraliga

Přečteno: 789

Komentářů: 0

KT Praha podlehlo týmu El Niňo Praha 1:3.

Vráblík – Olejník 3:1(-7,7,9,4), Zelinka – Pavelka 1:3(-8,-11,10,-9), Onderka – Koblížek 3:0(8,9,7), Vráblík – Pavelka 3:1(9,8,-7,10)

Body domácích: Vráblík 2, Onderka 1, Zelinka 0

Body hostů: Pavelka 1, Olejník 0, Koblížek 0

Hráno: Praha – Kotlářka 17:30

Vráblík sice prohrál s Olejníkem prvnín set, potom ale byl téměř bezchybný a zajistil El Niňu vedení 1:0. Pavelka svedl velkou vyrovnanou bitvu se Zelinkou, kdy se všechny sety rozhodovaly až v koncovkách, vybojoval vítězství 3:1 a srovnal stav utkání na 1:1. Koblížek ale potom nestačil na Onderku. Prohrál sice 0:3, ale všechny sety se také rozhodovaly až v koncovkách. El Niňo tak vedlo 2:1. Třetí vítězný set pro El Niňo vybojoval mistr republiky Jiří Vráblík, který přehrál Pavelku 3:1 a udělal tak vítěznou tečku pro El Niňo. Všechny sety se také rozhodovaly až v koncovkách.

Pro KT Praha dneškem ale extraliga nekončí. Zítra pokračují v bojích, kdy hostí doma od 18.00 hodin tým TTC Ostrava 2016, což je odložené utkání 9. kola z minulého týdne.