Přečteno: 668

Komentářů: 0

V dnešním odložené utkání proti TJ Ostrava KST podlehlo KT Praha doma 1:3.

KT Praha – TJ Ostrava KST 1:3

Pavelka – Martinko 1:3(-7,12,-10,-3), Koblížek – Klos 3:0(8,7,8), Olejník – Štalzer 0:3(-9,-6,-9), Pavelka – Klos 1:3(-6,-7,9,-8)

Body domácích: Koblížek 1, Pavelka 0, Olejník 0

Body hostů: Martinko 1, Štalzer 1, Klos 1

Hráno: 4. 3. 2022 Praha – Vršovice

V úvodním zápase nezačal Pacvelka s Martinkem příliš dobře. V prvním setu prohrál, v druhém setu v několikrát prodlužované koncovce vyhrálam srovnal na 1:1. Velkou bitvou byl třetí set, který se také rozhodoval až v koncovce, kde Pavelka těsně prohrál. V čtvrtém setu měl martinko výraznou převahu, dovedl zápas do vítězného konce 3:1 a poslal hosty do vedení 1:0.

Martin Koblížek dnes dostal důvěru na postu číslo dvě a nezklamal. Přehrál favorizovaného Patrika Klose 3:0. Bylo to vítězství ve třech velmi vyrovnaných setech, ale většinou byl Koblížek krůček napřed a vedl. Bylo srovnáno na 1:1.

V zápase trojek bohužel Olejník nestačil na talentovaného o dvě generace mladšího Adama Štalzera a podlehl mu ve třech setech, čímž šli hosté do vedení 2:1.

V zápase jedniček tahal v prvních dvou seetch za kratší konec Pavelka a Klos šel do vedení 2:0. V třetím setu pavelka zabral a v koncovce Klose přehrál a snížil na 1:2. Do čtvrtého setu šel pavelka aktivně, ale Klos jeho náskok na začátklu setu stáhnul a potom byl mírně aktivnější a v koncovce Pavelku přehrál, zvítězil 3:1 a tím získal třetí vítězný bod pro Ostravu.

Za týden v pátek 11. 3. 2022 hraje KT Praha opět doma, tentokrát proti SKST Plus Hodonín, který je v tabulce na posledním místě a ztrácí na KT Praha šest bodů. Chce-li KT Praha pomýšlet na play off, musí už za týden vyhrál. V posledním kole jej totiž čeká poměrně těžký soupeř TTC Ostrava 2016.