2023-11-24

Extraliga

Přečteno: 349

Komentářů: 0

KT Praha poměrně překvapivě porazilo favorizované El Niňo, které před tím prohrálo pouze s úřadujícím mistrem ČR HB Ostrov.

Zelinka – Delinčák 3:2(9,-5,-8,12,7), Konečný – Koblížek 3:1(3,-9,9,8), Vráblík – Olejník 1:3(-10,6,6,-5,-4), Zelinka – Koblížek 1:3(-9,10,-6,-10), Konečný – Delinčák 2:3 (-10,7,-7,2,-9)

Body domácích: Zelinka 1, Konečný 1, Vráblík 0

Body hostů: Delinčák 1, Koblížek 1, Olejník 1

Hráno: 24. 11. 2023 Praha – Kotlářka

První zápas jsem neviděl, protože jsem byl na cestě do Liberce. Od 3. setu jsem z hotelového pokoje viděl vyrovnaný souboj Konečného s Koblížkem, v kterém zvítězila zkušenost Konečného, který porazil Koblížka 3:1 a zvýšil vedení El Niňa na 2:0. V třetím zápase přehrál zkušený Olejník také zkušeného Vráblíka 3:1. Překvapivě hráli oba tito matadoři na postu číslo tři. Koblížek potom podal skvělý výkon proti Zelinkovi, porazil ho 3:1 a vyrovnal stav na 2:2. Rozhodující zápas rozehrál lépe Delinčák, který porazil Konečného v koncovce prvního setu. Konečný potom po boji vyrovnal, ale do vedení šel opět Delinčák. Ve čtvrtém setu měl Konečný drtivý nástup a Delinčáka prakticky rozstřílel. Neskutečně vyrovnané drama viděli diváci v pátém setu, kdy šel Delinčák do koncovky s mírným náskokem, který udržel, zápas vyhrál a tím vybojoval KT Praha třetí vítězství v této sezóně.

KT Praha se opět podařilo zaskočit favorizované El Niňo, které je druhé a prohrálo pouze s HB Ostrov a nyní s KT Praha.

Devátým kolem bude pokračovat exgtraliga mužů 8. 12. 2023 a KT Praha bude hrát venku s SKST Chodov. Ten je po tomto kole sedmý, těsně za šestým KT Praha. Takže půjde nejspíš o vyrovnanou bitvu.

prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi