KT Praha

Dnes je středa 19.01.2022Petr Barcal - realitní makléř

Pozvánka na Ples stolních tenistů

Míla Fuček

2017-02-24

Pozvánky

Přečteno: 1258

Komentářů: 0


Zveme vás 25. 3. 2017 na Ples stolních tenistů do Ďáblic. Chceme založit novou tradici každoročních plesů stolních tenistů. Dnes dostali vstupenky hráči KT Praha, z nichž se omluvil pouze Tomáš Havlík.


Ples stolních tenistů se koná v sobotu 25. 3. 2017 v Centru Ďáblice - sokolovně, Kokořínská 204/28, Praha 8. Začátek je od 19 hodin. Ples pořádá TJ Stolní tenis Praha společně s TTC Praha - klubem stolního tenisu ve spolupráci s kulturní komisí MČ Praha Ďáblice. Záštitu nad plesem převzal Pražský svaz stolního tenisu. Ples podporuje cenami do tomboly i STENmarketing - Vše na stolní tenis.

 

K tanci a poslechu bude hrát skupina Starý šedivý psi. Na programu bude tombola, exhibice a rozhovory s osobnostmi stolního tenisu. Na ples jsou zváni např. Milan Orlowski, Jindřich Panský, Jaroslav Staněk, Petr Javůrek, Petr Kaucký i se svým otcem Vladimírem a Jan Hrnčiřík. Další známé hráče budeme ještě zvát. Sháním na ně zatím kontakty. Pozván je samozřejmě i prezident KT Praha Karel Truhlář, který dostal vstupenky také dnes.

 

Cena vstupenky je 150,-- Kč v předprodeji a 200,-- Kč na místě. Prosíme o společenské oblečení.

 

Předprodej je zajištěn:

1) Centrum Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8

2) Komunitní centrum Vlna Ďáblice

3) na internetu www.centrumdablice.cz/predprodej

 

Tímto plesem současně TTC Praha slaví své 25. výročí od založení, kderé bylo v dubnu 1992. K tomuto výročí vydává TTC Praha alamanach, který bude v omezeném množství na plesu k dispozici.

 

Přijďte prosím podpořit tento nápad a novu tradici. Uvítáme i nápady, podněty nebo zajímavé věci do tomboly. Máte-li něco z toho, kontaktujte mě prosím na telefonu 603 451 965. Předem děkuji.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.