Dnes je čtvrtek 28.03.2024

SF SKK El Niňo – KT Praha 4:1

Prokopcov – Vožický 3:0(8,3,10), Kleprlík – Pavelka 3:2(7,-4,-11,3,3), Kučera – Havlík 3:0(4,9,5), Stach – Vožický 0:3(-5,-3,-1), Prokopcov – Havlík 3:0(7,12,4)

Body domácích: Prokopcov 2, Kleprlík 1, Kučera 1

Body hostů: Vožický 1, Pavelka 0, Havlík 0

Hráno: Kotlářka 4. 1. 2019

V úvodním zápasu měl Kleprlík vše pod kontrolou. Vožický mu sice ve dvou setech vydatně vzdoroval, ale domácí vedli brzo 1:0. Klíčový byl druhý zápas, kde podal Kleprlík výrazně lepší výkon než na podzim. V prvním setu se v koncovce ujal vedení, po té poměrně snadno vyrovnal na 1:1. Drama bylo v třetím setu, který Pavelka vyhrál v prodloužené koncovce a šle do vedení 2:1. Čtvrtý set ale Pavelkovi absolutně nevyšel a prohrál ho hladce a bylo to 2:2. Rozhodující pátý set byl do otočky stran vyrovnaný, potom ale Pavelkovi nic nepadlo na stůl a hladce prohrál. El Niňo vedlo už 2:0. Havllík v třetím zápase s Kučerou moc šancí neměl, i když v druhém setu statečně vzdoroval až do koncovky. El Niňo vedlo 3:0. Šanci dostal Matěj Stach, který střídal Jakuba Kleprlíka. Proti Vožickému šel sbírat zkušenosti. Vožický si sním poradil snadno a snížil na 3:1.

El Niňo sázelo na to, že čtvrtý bod uhraje Prokopcov na Havlíka, což vyšlo. Havlík sice vzdoroval, první set prohrál v koncovce, v druhém dokonce vedl, ale zkušený Prokopcov dokázal jeho náskok stáhnout a v prodloužené koncovce set získat. Dobře hrající Havlík by si určitě tento set zasloužil. V třetím setu už Prokopcov dotáhl zápas poměrně snadno do vítězného konce a tím získalo El Niňo čtvrtý vítězný bod.

Na prvním ani druhém místě tabulky se nic nezměnilo, KT Praha zůstává druhé s bodovým náskokem před TTC Ostrava 2016.

V 12. kole bude hrát KT Praha venku 17. 1. 2019 od 18.00 hodin proti TJ Sokol PP Hradec Králové, který doma porazilo těsně 4:3.

Přidání komentáře k článku SF SKK El Niňo – KT Praha 4:1