KT Praha

Dnes je středa 24.04.2024

Petr Barcal - realitní makléř

Tradiční Vánoční turnaj hráčů a přátel KT Praha

Tradičního Vánočního turnaje se v úterý 22. 12. 2015 zúčastnilo 13 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin. Z samotných hráčů KT Praha se zúčastnili Jindra Panský a Milan Orlowski, kteří byli do jednotlivých skupin nasazeni.

2

Dále se hrálo o umístění a to o 1. až 2. místo vítězové skupin, o 3. až 4. místo druzí ze skupin, o 5. až 6. místo třetí ze skupin, o 7. až 8. místo čtvrtí ze skupin, o 9. až 10. místo pátí ze skupin, o 11. až 12. místo šestí ze skupin. Turnaj má odlišné vyhodnocování pořadí tabulek a při rovnosti bodů upřednostňuje celkový poměr setů proti vzájemným zápasům.

Finále

Celkové pořadí:

1. Jindřich Panský, 2. Milan Orlowski, 3. Emanuel Votípka, 4. Stojan, 5. Rudolf Krajč, 6. Karel Truhlář, 7. Josef Seidl, 8. Svoboda, 9. Antonín Panenka, 10. Fidler, 11. Gerlich, 12. Karol Dobiáš, 13. Bob

Z hráčů KT Praha se turnaje ještě zúčastnili jako diváci Petr Javůrek a Jaroslav Staněk. Finále mezi Orlowskim a Panským mělo spíše exhibiční charakter, takže se bylo na co koukat. Jindra Panský porazil Milana Orlowského 2:1.

Do konce týdne se pokusím zpracovat a publikovat zbylé fotografie z turnaje.