KT Praha – SKSK Charvát Baník Havířov 4:2

2019-12-06

Extraliga

Přečteno: 1411

Komentářů: 0

V předposledním extraligovém kole v letošním roce porazilo KT Praha Baník Havířov 4:2. Diváků bylo tentokrát méně, ale ti kdo nepřišli, prohloupili.Byl to dramatický boj skoro až do posledního míčku.

Olejník . David 0:3(-3,-9,-12), Pavelka – Koblížek 3:1(8,7,-3,5), Vožický – Bako 3:0(11,4,3), Pavelka – David 1:3(-8,7,-8,-9), Olejník – Bako 3:0(8,7,4), Vožický – Koblížek 3:1(-6,7,3,5)

Body domácích: Vožický 2, Olejník 1, Pavelka 1

Body hostů: David 2, Koblížek 0, Bako 0

Hráno: Loko Vršovice 6. 12. 2019

Asi se na Mikuláše některým divákům nechtělo, dalším lákadlem byl o pár set metrů dálů fotbalový záúpas Bohemians. Utkání to ale bylo poměrně dramatické. Na úvod šli do vedení hosté, když Petr David přehrál Martina Olejníka. První set byl jednoznačnou zálůežitostí Davida, potom Olejním postupně srovnával hru, ale na uhrání setu mu to nestačilo.

Pavelka začal proti Kloblížkovi velkolepě a měl převahu, i kdfyž Koblížek s ním držel krok. Dokonce bvyhrál třetí set, ale ve čtvrtém setu nenechal Pavelka nic náhodě a zápas dovedl přesvědčivě do vítězného konce a bylo 1:1.

Vožocký s Bakem nezačal dobře, ale nakonec srovnal hru, průběh setu otočil a ujal se vedení 1:0. To jako by Baka psychicky zlomilo a další dva sety prohrál poměrně hladce. KT Prahja s eujaklo vedení 2:1.

Po přestávce, v které bylo občerstvení v podobě kuřecích křidélek, se utkali jedničky obou týmů Tomáš Pavelka a Petr David. Zápas to byl ,hodně vyrovnnaýž, více štěstí ale měl David, který třetí set vyhrál „prasátkem“. David Pavelklu přehrál a bylo to 2:2.

Zápas Olejníka s Bakem byl také vyrovnaný, ale rozhodla větší zkušenost Olejnáíka, který Bakovi nepustil ani set.

Důležitý šestý zápas mezi Vožickým a Koblížkem začal lépe Koblížek, který vyhrál první set. Potom Vožický srovnal hru, vyhrál druhý set a vyrovnal na 1:1. V dalších setech už mělů Vožický převahu a dovedl zápas do vítězného konce.

Letos naposled bude hrát KT Praha za týden v pátek 13. 12. 2019 v Ostravě proti týmu TJ Ostrava. Doma v Praze je opět uvidíme po Novém roce v pátek 10. 1. 2019 proti TJ Sokol PP Hradec Králové 2.