Extraliga

Přečteno: 372

Komentářů: 0

KT Praha bohužel podlehlo v pražském derby El Niňu hladce 0:3.

Koblížek – Konečný 2:3(15,-9,-7,5,-8), Delinčák – Vráblík 1:3(-7,7,-7,-4), Olejník – Zelinka (-4,-10,-10)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Konečný 1, Vráblík 1, Zelinka 1

Hráno: Praha – Vršovice 8. 3. 2024

První zápas jsem neviděl, protože jsem byl na cestě na BTM U13 v Hustopečích. V druhém zápasu měl v prvním setu Vráblík náskok a ujal se vedení 1:0. Druhý set začal lépe Delinčák, vypracoval si velký náskok, který mu ale Vráblík stáhnul. V koncovce ale Delinčák zabral a set vyhrál a bylo to 1:1. V třetím setu začal opět lépe Delinčák, ale Vráblík brzo jeho vedení zastavil, srovnal a sám šel do vedení, které dotáhl do vítězného konce a v ujal se vedení 2:1. Čtvrtý set už byl potom v režii Vráblíka, který ho vyhrál, zvítězil 3:1 a připsal druhý bod pro El Niňo.

V prním setu třetího zápasu vyhrál lehce Zelinka a vedl 1:0. Od druhého setu začal vyrovnaný boj o každý míček. Set vyhrál v prodloužené koncovce Zelinka a zvýšil náskok na 2:0. Stejný průběh měl i třetí set, který vyhrál také Zelinka v prodloužené koncovce. Vítězstvím 3:0 získal pro El Niňo třetí vítězný bod.

V posledním kole základní části extraligy hraje KT Praha za týden opět doma proti SKST Chodov, který v 9. kole porazili venku 3:2. V tabulce jsou nyní na 7. místě dva body za Libercem a dva blody před NH Ostravou.