Dnes je čtvrtek 28.03.2024

Do třetice všeho dobrého s Hradcem vítězně

KT Praha – TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0

David – Košťál 3:0(10,8,7), Olejník – Buben 3:0(2,6,8), Pavelka – Klásek 3:0(5,9,9)

Body domácích: David 1, Olejník 1, Pavelka 1

Body hostů: nikdo

Hráno: Praha – Vršovice 30. 9. 2022

V úvodním utkání jsme viděli velkou bitvu, v níž většinou těsně vedl David, ale Košťák stále dorovnával. David byl přesnější a důraznější v koncovkách setů a vyhrál 3:0. Tím poslal KT Praha do vedení a vybojoval v letošní sezóně první bod.

V druhém utkání měl Olejník nad Bubnem převahu a to zejména v prvním setu, ale i na začátku druhého setu. Buben se v průběhu druhého setu vzchopil a začal dorovnávat, ale zkušený Olejník náskok udržel a zvýšil na 2:0. Dramaticý boj jsme viděli až v třetím setu, ale Olejník taktickou a chytrou hrou dotáhl set a tím i zápas do vítězného konce. KT Praha tak zvýšilo vedení na 2:0.

V třetím utkání bojoval Pavelka proti Kláskovi. V prvním setu měl pavelka převahu a poměrně snadno se ujal vedení. Od druhého setu to ale byla vyrovnaná a dramatická bitva, kterou zvládl v koncovkách lépe Pavelka, zápas vyhrál 3:0 a tím vyhrálo KT celé utkání také 3:0 a připsalo si v letošní sezóně první vítězství.

Příští utkání hraje KT Praha venku 7. 10. 2022 proti NH Ostrava a doma jej uvidíte opět 21.10. 2022 proti SKST Cheb.