Dnes je pátek 29.03.2024

Vítejte na fanouškovské stránce KT Praha

Server vás bude informovat o současnosti, ale i historii klubu legend stolního tenisu KT Praha.

KT Praha – SKST Cheb 1:3

KT Praha podlehlo po velmi vyrovnaném boji SKST Cheb 1:3. Utkání se hrálo místo ve Vršovicích v Košířích, což zůstalo bohužel fanouškům utajeno.

Míla Fuček

21.10.2022

Extraliga

Přečteno: 418

Komentářů: 0

NH Ostrava – KT Praha 0:3

KT Praha má druhé vítězství. Dnes hladce porazilo tým NH Ostrava 3:0.

Míla Fuček

07.10.2022

Extraliga

Přečteno: 438

Do třetice všeho dobrého s Hradcem vítězně

Dnes porazilo KT Praha Hradec Králové hladce bez ztráty setu 3:0. Připsalo si tak první vítězství.

Míla Fuček

30.09.2022

Extraliga

Přečteno: 434

KT Praha – HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:3

Ani v druhém utkání této sezóny KT Praha zatím nezabodovalo. Hrálo ale proti vysoce favorizovanému soupeři, který je úřadujícím mistrem.